Medlemmer

Trondheimsgruppen hadde pr. 01.01.2017 ialt 77 medlemmer.

Info/forespørsel om innmelding/utmelding eller adresseforandring sendes til vår kasserer: kasserer@la2t.no
Signatur Navn E-post Web:
LA1CS Arild Nordø arild.nordoe@siemens.com
LA1HOA Erik Houmb ehoumb@broadpark.no WEB
LA1JOA Bjørnar Stjerna bstjer@broadpark.no
LA1RS Ola Bergslien Ola.Bergslien@broadpark.no
LA1TLA Sigmund Austigard  austig@gmail.com
LA1UI Ottar Mosseby ottarmos@online.no
LA1UW Bjørn Gjerde e-bremse@online.no
LA1WH Oskar Lange ola94@hotmail.com
LA1ZLA Jon Erling Aarheim jon.aarheim@gmail.com
LA2AFA Jon Kjærem storejon@gmail.com
LA2FNA Ketil Gabrielsen ketgabr@online.no
LA2QU Bjørn Skogen la2qu@loqal.no
LA3ANA Ronald Rasch la3ana@gmx.net
LA3HM Arve Olaussen la3hm@qsl.net
LA3VAA Gunnar Bjerkan  –
LA3WAA Tor Pettersen la3waa@gmail.com WEB
LA3XT Per Opland  –
LA4CKA Ingar Horrigmo ingarho@online.no
LA4IC Wilhelm Dahl widahl@online.no
LA4RT Jon Kåre Hellan hellan@acm.org
LA4SM Steffen Kirknes steffen.kirknes@norbit.no
LA4THA Bård Malvik bmalvik@gmail.com
LA4UKA Jostein Harrang josteinh868@gmail.com
LA4VF Trygve Meltzer trygve.meltzer@online.no
LA4XX Hjalmar Duklæt hjallis49@gmail.com
LA4YW Liv Johansen la4yw@broadpark.no
LA5ASA Frank Aune aune.frank@gmail.com
LA5FTA Øistein Mihle omihle@online.no
LA5GMA Stig-Olav Levang Sletvold la5gma@hotmail.com
LA5IIA Johnny Johansen johnnyjohansen@hotmail.com WEB
LA5XTA Erik Dahl er_dahl@online.no
LA5YKA Jan Evensen la5yka@live.no
LA6CKA Per Mortensen perrmort@hotmail.no
LA6HNA Willy Ravnå wravnaa@online.no
LA6PGA Jon Gunnar Solheim
LA7JBA Rolf Krog ja7jba@online.no
LA7JO Stig Lindblom stig-lin@frisurf.no
LA7RJ Odd Vatn la7rj@nrrl.no
LA8GE Karl Georg Schjetne schjetne1@getmail.no
LA8KV Kjetil Toresen la8kv@nrrl.no
LA8KW Terje Nordbø  –
LA8NH Frank Kobberød frank@geko.no
LA8YJA Kjell Arne Sunnset la8yja@online.no
LA9AJA John Kåre Nordtømme la9aja@online.no
LA9GV Kjell Roar Næss la9gv@online.no
LA9GY Morten Antonsen antonsen@online.no WEB
LA9JK Oddbjørn Moen la9jk.ben@gmail.com
LA9JV Per Johan Sætherhaug per.seterhaug@gmail.com
LA9KOA Karl Erik Øyøygard oyoygard@gmail.com
LA9QFA Knut Bersås knut@kbnorway.com
LA9QBA Skule Sørmo skule@sormo.net
LA9QV Stein Olav Lund la9qv@online.no
LA9TK Sverre Båtnes sbaatnes@frisurf.no
LA9YX Per Johan Krokstad  –
LB1BC Torstein Fredriksen bconsuas@online.no
LB1KF Liv Helene Skjemstad trika78@hotmail.com
LB5LH Odin Loe Odin.Loe@ncc.no
LB5NH Tor Magnus Loe tor.mloe@gmail.com
LB5OH Andreas Gurk andreas@gurk.no
LB5PH Jonny Kvalnes jonny.kvalnes@gmail.com
LB5QH Knut Indal knut-ind@online.no
LB5RH Runar Borge Runar@Borge.nu
LB5SH Stian Søreng Stian.soreng@gmail.com
LB5TH Andreas Uv Uv1710@gmail.com
LB5UH Thomas Øvrum Nesgård makarov@gmail.com
LB5VH Håvard Todal Havard.Todal@gmail.com
LB8WG Tor Martin Evensen  tor-martin@evensen.priv.no
LB8XG  Andreas Iversen  iversen.andreas@gmail.com
LB8YG  Morten Storvik  mortst@online.no
LB8ZG  Bjørn Johan Kirksæther  –
LB9AG  Gisle Martin Haugseth  gislehaugseth@gmail.com
LB9BG  Knut A. B. Larsen  knut.a.b.larsen@gmail.com
LB9CG  Lars de Bruin  lars@larsdebruin.net
LB9DG  Marius Loraas   marius@loraas.com
LB9FG Arne Solstad arne.solstad@norbit.no
LB9NE Kristian Nilsen rigian@frisurf.no
LB9RE Håvard Nasvik lb9re@ntebb.no
LF7O Roald Marwin Olsen marelko@gmail.com

 

Radioamatørene i Trondheim Tilsluttet NRRL siden 1939. Copyright – © – la2t.no